Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Producenci

Zaloguj się

Junkers dłuższa gwarancja i bezpłatne pierwsze uruchomienie

 

Autoryzowany INSTALATOR LE-MAR PLUS

 Autoryzowany Instalator LE-MAR PLUS

Przedłużenie Gwarancji do 5 lata

(2lata + 3lata płatne)

i

Bezpłatne Pierwsze Uruchomienie

(kotła gazowego)

 

W związku z licznymi pytaniami ze strony klientów dotyczącymi zakupów naszych produktów, dążąc do ciągłego poprawiania jakości obsługi pragniemy poinformować, że:

I. Warunkiem bezpłatnego pierwszego uruchomienia urządzeń kondensacyjnych marki Junkers jest:

a) zakup urządzeń u Autoryzowanego Partnera Handlowego (firmy posiadające podpisaną umowę o współpracy) lub Autoryzowanego Instalatora marki Junkers, których aktualny wykaz znajduje się na stronie internetowej www.junkers.pl

II. W przypadku zakupu urządzeń Junkers w sklepie, który nie spełnia warunków pkt. I a, koszt pierwszego uruchomienia ponosi w całości kupujący.

III. Dodatkowo wyłącznie kupując urządzenie u Autoryzowanego Partnera Handlowego lub u Autoryzowanego Instalatora marki Junkers, kupujący nabywa możliwość odpłatnego uzyskania gwarancji dodatkowej na kolejne lata użytkowania.

IV. W celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu użytkowania wynikających z poprawnego montażu jak i dłuższego okresu ochrony gwarancyjnej, zachęcamy do zakupów produktów Junkers u Autoryzowanych Partnerów Handlowych lub u Autoryzowanych Instalatorów.

 

żródło : www.junkers.pl

Sklep internetowy Shoper.pl