Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Producenci

Zaloguj się

Czas realizacji zamówień

Wszystkie nasze produkty zamieszczone w sklepie, są dostępne od ręki.

 

Zamówienia przyjmujemy przez 24h / dobę w każdym dniu tygodnia. Realizacja zamówień odbywa się codziennie od pn. – pt., godzinach pracy naszego sklepu: 09:00-19:00. Jeżeli zamówienie zostało złożone w dniu wolnym od pracy, to będzie ono realizowane w następnym dniu roboczym, w godzinach pracy sklepu. 

 

 

Realizacja zamówienia

 

Na tym etapie kompletujemy twoje zamówienie i przygotowujemy paczkę do wysyłki. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sklepu internetowego dostępnego na stronie www.e-piecyk.pl, w wyjątkowych przypadkach sprzedaż towarów odbywa się telefonicznie (012) 647-83-442 lub pocztą elektroniczną sklep@e-piecyk.pl. Zamówienia przyjmowane są 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny. Zamówienia złożone w dni powszednie (robocze pon-pt) po godz. 12.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego. Jeżeli czas realizacji zamówienia mógłby się przedłużać to natychmiast skontaktujemy się z PAŃSTWEM telefonicznie lub e-mail w zależności od tego jakie dane kontaktowe zostały podane w formularzu kontaktowym. Maksymalny czas realizacji zamówienia 7-21 dni roboczych w zależności od grupy towarowej (towary na indywidualne zamówienie).

 

 

Paragon/Faktura 

 

Do każdego towaru zawsze wystawiamy dowód zakupu w postaci paragonu bądź Faktury VAT.

 

 

Wysłanie zamówienia 

 

Twoja przesyłkę wysyłamy kurierem wysłanie zamówienia – twoja przesyłkę wysyłamy kurierem ewentualnie poczta po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub e-mail.

 

 

Potwierdzenie odbioru 

 

Zawsze prosiły klientów o przysłanie wiadomości e-mail z potwierdzeniem, czy przesyłka dotarła. Dzięki temu mamy pewność, że twoje zamówienie dotarło do adresata i czy produkt dotarł w całości.

 

 

 

Pamiętaj, że zawsze powiadomimy Ciebie e-mailowo, w momencie kiedy:

 

  • zamówienie zostało złożone,
  • zamówienie zostanie przekazane do realizacji,
  • zamówienie zostanie wysłane do Ciebie (na podany adres w formularzu zamówień/rejestracji).

 

 

 

 

Sklep internetowy Shoper.pl