Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Producenci

Zaloguj się

Elektryczne ogrzewacze do wody

Elektryczne ogrzewacze wody to nowoczesne rozwiązanie, pozwalające na szybkie uzyskanie ciepłej wody. Każdy obecny w naszej ofercie podgrzewacz elektryczny to produkt sprawdzony, posiadający odpowiednie certyfikaty, gwarantujące komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Oferowane przez nas bojlery do wody często wykorzystują bardzo zaawansowane rozwiązania, mające na celu ograniczenie zużycia energii a także zwiększenie wydajności pracy urządzeń. Za przykład może posłużyć tutaj Inteligentny system ECO, zastosowany w przypadku niektórych elektrycznych ogrzewaczy wody marki Ariston. Dzięki systemowi Eco, podgrzewacz elektryczny przez 7 dni zapisuje czas, w którym potrzebna była użytkownikom ciepła woda, by odpowiednio wcześniej rozpoczynać pracę i przygotowywać taką ilość ogrzanej wody, jaka zwykle jest potrzebna. Bojler do wody jest w stanie obniżyć dzięki temu zużycie energii nawet o 10%!

System Eco to tylko przykład zaawansowanych technologii obecnych w sprzedawanych przez nas, elektrycznych ogrzewaczach wody. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą bojlerów do wody dostępnych za naszym pośrednictwem.

Sklep internetowy Shoper.pl